خانه » رپورتاژ آگهی » جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر

سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) در حال كاهش تولیدكنندگان برای استفاده از لیزر یا سایر دستگاههای مبتنی بر انرژی برای "جوان سازی واژن" است كه تولیدكنندگان ادعا می كنند كه شرایط و علائم مربوط به یائسگی ، بی اختیاری ادرار یا عملکرد جنسی را درمان می كنند.

"این روشها برای از بین بردن یا تغییر شکل مجدد بافت واژن از لیزر و سایر دستگاههای مبتنی بر انرژی [مانند رادیو فرکانس] استفاده می کنند.

احساس می کنم در آنجا بسیار سست هستم و در حین رابطه جنسی احساس کمبود نمی کنم آیا واژینوپلاستی به من کمک می کند؟

آره! زنانی که واژینوپلاستی را انتخاب می کنند ، در حین مقاربت واژینال ، از بین رفتن احساس واژن را تجربه کرده و احساس می کنند که واژن آنها بسیار "سست" و "شکاف" است. نگه داشتن تامپونها در وضعیت دشوار است این علائم شایع با واژینوپلاستی برای سفت شدن مهبل قابل ملاحظه ای می باشد.
با واژینوپلاستی چقدر می توان از زمان خرابی انتظار داشت؟

باید حدود دو هفته از خرابی و ناراحتی خفیف انتظار داشته باشید.
آیا واژینوپلاستی می تواند به بی اختیاری ادرار کمک کند؟

واژینوپلاستی برای درمان بی اختیاری ادرار طراحی نشده است اما می تواند با روشهای دیگر همراه باشد تا این نگرانی را برطرف کند. در طول مشاوره شخصی شما ، دکتر Aguirre علائم شما را ارزیابی می کند تا درمان ایده آل یا ترکیبی از درمان ها را برای شما تعیین کند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بی اختیاری ادرار اینجا را کلیک کنید.
هزینه واژینوپلاستی چقدر است؟

از آنجا که هر بیمار منحصر به فرد است ، ما برنامه های درمانی متناسب با شخصاً ایجاد می کنیم که در نوع درمان ، هزینه ، خرابی و سایر عوامل متفاوت است. ما به شما کمک خواهیم کرد که مشخصات دقیق درمان ، از جمله هزینه و زمان بهبودی را در طول مشاوره شخصی خود درک کنید.

هشدارهای FDA در مورد استفاده از لیزر برای جوانسازی واژن

توسط ویراستاران

FDA به پزشکان هشدار داده است که نباید از رادیو فرکانس یا دستگاه های لیزر برای به اصطلاح "جوان سازی واژن" ، روش های زیبایی واژن یا علائم یائسگی ، بی اختیاری ادرار یا عملکرد جنسی استفاده کنند.

دستگاه های مبتنی بر انرژی برای این نشانه ها بی خطر یا مؤثر به اثبات نرسیده اند ، و عوارض جانبی و عوارض جانبی جدی از جمله سوختگی واژن ، زخم ، درد در هنگام رابطه جنسی و درد مکرر یا مزمن ممکن است. (از جمله سایر نشانه ها ، این دستگاه ها برای درمان بافت سرطانی سرویکس و زگیل تناسلی پاک شده اند.)

دکتر اندرو کاونیتز ، سردبیر مجله زنان NeJM Watch Watch Health ، اظهار داشت: "لیزر واژن به طرز تهاجمی به زنان یائسگی مبتلا به آتروفی دستگاه تناسلی علامت گذاری شده است. هشدار این هفته از FDA اشاره می کند که لیزر واژینال می تواند باعث آسیب شود ؛ تا نتایج آزمایشات به خوبی کنترل شده در دسترس است ، من همچنان به بیماران لیزر واژن توصیه نمی کنم. "

http://jarahanbartar.ir/%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84/Details.aspx?Shenase=1074

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بت اسپات