خانه » رپورتاژ آگهی » تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

داشتن یک استاد با تجربه و مجرب در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی، در بهترین موسسه زبان تاثیر زیادی در سرعت یادگیری زبان آموز دارد. و به این مورد هم توجه داشته باشید که تدریس زبان به صورت اختصاصی دارای مزایایی است که کلاس های گروهی از آن محروم هستند. با ثبت نام در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان می توانید ترجبه بهترین نوع آموزش را داشته باشید. دیگر لازم نیست شما در کلاس های گروهی  آموزشگاه زبان شرکت نمایید و می توانید با استادان مجرب ما در محل کار و یا منزل برای تدریس خصوصی زبان قرار بگذارید.

آدرس : میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، جنب سینما مرکزی، پلاک 6، ساختمان سپاهان، بالای رستوران فودکا، طبقه 3

تلفن: 02166127003  

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

عدم وجود هم سطح نبودن زبان آموزان

علاوه بر اینکه دیگر لازم به حضور شما در کلاس های آموزشگاه زبان نیست، تدریس خصوصی زبان میتواند در پیشرفت شما تاثیر بسزایی بگذارد. در کلاس های گروهی به علت هم سطح نبودن همه زبان آموزان در یادگیری، زبان آموزانی که سطح بالاتری دارند، کلاس را در دست خود گرفته و روز به روز سطح خود را بالا تر برده و متاسفانه زبان آموزان سطح پایین تر از کلاس بهره ای نمی برند و یا بالعکس زبان آموزان سطح پایین سرعت کلاس را کند میکنند و مانع یاد گیری زبان آموزان سطح بالاتر می شوند. اما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی، استاد کاملا در اختیار شما قرار می گیرد. استادان ما سطح شما را ارزیابی میکنند. و با توجه به هدفی که از آموزش زبان انگلیسی دارید که ممکن است مهاجرت، سفر، كار و یا تحصیل در کشور های انگلیسی زبان باشد، آموزش شما را به صورت کامل شروع میکنند

تمرکز بیشتر و حواس پرتی کمتر میشود

با استفاده از تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تمرکز زبان آموز در یادگیری بیشتر می شود زیرا دیگر درگیر جو و سر و صدای کلاس های گروهی قرار ندارد و همچنین استاد هم تمام تمرکز خود را برای آموزش و برطرف کردن اشکالات یک زبان آموز می گذارد.

تنظیم ساعت کلاس با برنامه کاری شما

بعضی از افراد بخاطر مشغله های کاری خود قادر به شرکت در کلاس های زبان انگلیسی نمی باشند با تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید ساعت کلاس را با برنامه کاری خود تنظیم کنید و از آموزش زبان مورد علاقه خود عقب نمانید.

در صورت نارضایتی از استاد میتوانید استاد خود را تغییر دهید.

اگر از روش های آموزشی استاد راضی نباشید و و رابطه خوبی با استاد برقرار نکردید، می توانید با هماهنگی با آموزشگاه استاد خود را تغییر دهید. اما در تدریس گروهی زبان انگلیسی، در صورت نارضایتی از استاد خود باید تا آخر دوره صبر نمایید تا بتوانید برای دوره های بعدی استاد خود را تغییر دهید.

پرداخت تمام شهریه پس از اتمام دوره و آموزش کامل زبان انگلیسی

از بهترین مزایایی که آموزشگاه ما برای زبان آموزان خود قرار داده است، پرداخت کامل شهریه پس از اتمام دوره و مکالمه روان می باشد. این نشان دهنده کیفیت کار ماست و همچنین بازگو کننده این است که ما به کار خود اطمینان داریم و اطمینان می هیم که شما هم با ما میتوانید به صورت کامل زبان انگلیسی را فرا بگیرید و صحبت کنید.

میزان شهریه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

میزان شهریه بسته به شرایط و سطح و نیاز شما متغیر می باشد و نمی توان قیمت ثابتی را برای شهریه بیان کرد. اگر تمایل داشته باشید استاد در مکانی که شما مقرر کرده اید، حضور یابد 10 هزار تومان به مبلغ ایاب و ذهاب افزوده میشود. همینطور به این بستگی دارد که در این کلاس های خصوصی چند نفر شرکت میکنند و به ازای هر شرکت کننده 10 هزار تومان به شهریه افزوده میشود. برای آگاهی بیشتر از قیمت و شرایط کلاس ها با موسسه زبان ما در ارتباط باشید.

روش های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزشگاه ما بر این تلاش است با کمک استادان با تجربه و مجرب و همچنین با استفاده از جدید ترین روش های تدریس زبان انگلیسی و مخصوصا مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازد. استادان ما از روش های مختلفی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کنند که تاثیر بسزایی در سرعت و کیفیت و یادگیری زبان آموزان دارد مانند آموزش از طریق موسیقی، فیلم، مجلات و روزنامه ها. آموزشگاه ما بر این تلاش است قسمت گرامر زبان انگلیسی را کاهش دهد و به جای آن از روش های ذکر شده در بالا برای آموزش بهتر زبان انگلیسی استفاده نماید.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بت اسپات